Правила Адопції

Всі ми знаємо, що тварина - це, не тільки багато щастя, а й перш за все, відповідальність. Тому, перш ніж привести хвостика в своє життя, Ви повинні реально оцінити свої сили. Адже жива істота вимагає часу, уваги і коштів. Саме тому необхідно зважити всі «за» і «проти» і лише потім приймати остаточне рішення.

 • Тварини віддаються тільки майбутнім господарям.
 • Всі тварини віддаються в якості друзів та компаньонів для домашнього життя
 • Всі тварини віддаються на умовах Договору
 • Обов’язкова стерилізація по віку
 • Для котів: наявність сіток антикіт(!) на вікнах
 • Якщо у вас є інші тварини вдома, вони мають бути привиті та стерилізовані.
 • Тварини не віддаються на подарунок, в якості іграшки, родичам.
 • Тварини не віддаються на підприємства, на ланцюг, самовигул, охорона, мисливство
 • Тварини не віддаються особам молодшим 21 року та старше 59.

Основне що потрібно для того, щоб взяти тварину - це любов.

Тварина- це відповідальність на наступні 15-20 років. Любов - це не тільки радощі і ігри, це ще й навчати, піклуватись, лікувати, бути поряд в щасливі моменти і в гіркі.

Як зрозуміти чи готові ви взяти нести відповідальність за тварину? Уявіть що собака знищила ваш улюбений диван, що ви відчуєте?

З появою вдома тваринки ваше життя зміниться. Проте якщо ваше бажання взяти додому пухнастика дійно щире - ви справитесь!

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки антикіт(!) на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди. Куратор або уповноважений представник фонду може навідувати тварину вдома.