Звіти

Щомісяця ми готуємо фінансовий звіт, де вказуємо усі отримані пожертви та на що їх витрачено.

Наші регулярні організаційні витрати складають близько 10% від зібраних коштів. Усі статті витрат ви можете також побачити у наших звітах.

Новини за серпень від Adopt Don't Stop

Ось і закінчилось літо і спішимо поділитись з вами результатами роботи за серпень.

18 хвостиків вже ніколи не побачать вулиці. А чому? А тому що тепер в них є власний постійний дім і родини, які їх будуть любити та оберігати.
Не дивлячись на непросту ситуацію, Програма стерилізації продовжує працювати. В серпні стерилізували 49 вуличних тварин. Так, крок за кроком ми прямуємо в майбутнє, в якому немає безпритульних тварин.

Підопічні хвостики ВДОМА

Раді поділитись що четверо підопічних Adopt поповнило ряди #хеппісторі ♥

Але, якщо ви пропустили таку подію, то ми вам нагадаємо:

Останній з фантастичної четвірки котик тепер - Вдома! І зараз ми вас здивуємо - Сторм живе в одній родині з своїм братиком Фантастиком. Сім’я, яка забрала Фантастика дуже переймалась долею єдиного кошеняти, яке залишилось і вирішила подарувати дім обом нашим випускникам. Хочемо таких історій більше!

До
Після

Історія Бетті почалась трагічно, на вулиці маленька ледь не втратила оченята. Після довгого лікування, Бетті не тільки вижила, а й вдалось зберегти обидва очка повнофунціональними. Бетті росла чудовим, добрим, довірливим, цікавим кошеням. Зовсім скоро маленька принцеса зустрілась з своєю сім’єю і тепер Бетті - господинька у власному домі.

До
Після

Кошенятка з мамою потрапили до нас в минулому місяці. Успішно і спокійно переживши карантин, здорові малючки почали шукати власні родини. І першим додому поїхав Берлін. Зараз малюк вже повністю адаптувався в новому домі. Ми щасливі бачити його солоденькі лапоньки на власних подушечках!

До
Після

О так! Наша цариця з норовливим характером вдома! Як же радісно це нарешті сказати. Майже рік Руда гостювала у нас, і нарешті і в неї з’явилась сім’я. Неймовірна історія, яка надихає. Порадійте і ви!

До
Після

Цікаве і корисне

В серпні надолужили план по освітніх матеріалах і випустити аж 5 інфо-матеріалів


Лапка подяки нашим друзям

Ми вдячні відповідальному бізнесу, який допомагає рятувати життя!

Practic Simple - український корм преміум класу. Practic влаштували чудову акцію і подарували місячний запас корму для котиків і песиків. Ням!
Say meow - найкращі дряпочки для котиків. Say meow подарували дряпочки всім підопічним Adopt, тож котики щасливі.