Звіти

Щомісяця ми готуємо фінансовий звіт, де вказуємо усі отримані пожертви та на їх витрачено.

Наші регулярні організаційні витрати складають близько 10% від зібраних коштів. Усі статті витрат ви можете також побачити у наших звітах.

Звітність за 2019

У вересні завдяки нашим піарним майданчикам стали домашніми 40 котиків та собаньок. І серед них наш одноокий пірат Марік – неймовірно шикарний котик, який поїхав до крутого господаря.

За вересень наш Центр стерилізації вуличних тварин прийняв 83 хвостика: 77 котиків та 6 собак.

Ми провели спільну акцію з мережею бутіків LAURA ASHLEY, кошти з якої пішли на підтримку тварин, які знаходяться під опікою фонду. Віримо, що влаштуємо разом ще безліч добрих акцій!

Вересень був багатим на події, в яких ми брали участь. Марш за права тварин, Марш за клімат, День народження наших чудових друзів ХвістХаб, Зустрінь друга фест, Comic Con Ukraine, Кубок Барбоса. А також з нашим Добрим магазинчиком приїхали в гості до чудових діток у школу Think Global.

Ми розпочали YellowDog Project, який підтримує право собаньок на власний простір. А також вчить людей і господарів собак бути більш уважними до особливостей хвостиків, які проходять соціалізацію, мають поведінкові труднощі, реабілітуються після операції чи просто потребують більше часу та простору для знайомства. Маєте такого песика? Почепіть на повідець жовту стрічечку! Та дізнавайтесь більше про міжнародний рух.

У вересні ми розпочали збір на реанімаційні бокси для новонароджених малюків, які залишилися без мами, а також для хворих, ослаблених тварин після операції. Про результат збору розповімо у нашому жовтневому звіті.

Героїнею вересня для нашого проекту стає неймовірна Каріна Аветисова! Вона відкрила збір на свій День народження і передала фонду 11 007 грн. Чудовий лайфхак, як провести свій День народження і зробити добро. Каріна, дякуємо тобі!

Не пройшов вересень і без нових підопічних. Фонд взяв під опіку 6 хвостиків.

Смішного і грайливого котика Фантика привезла Команда порятунку тварин.

Дуже ласкава киця Віра потрапила до нас із програми стерилізації.

Манюнька Деля жила в дуже поганих умовах і мала травму лапки. Відгодовується, виліковується.

Буба має застарілі травми тазу і на неї чекають операції та довгий період реабілітації.

Маську Пєчєньку знайшли на вулиці зовсім одну. І забрали у тепло, огорнули турботою.

Отакий насичений в нас був вересень.

Дякуємо, що ви підтримуєте спільну справу. Разом зможемо врятувати більше вуличних тварин!