Звіти

Щомісяця ми готуємо фінансовий звіт, де вказуємо усі отримані пожертви та на їх витрачено.

Наші регулярні організаційні витрати складають близько 10% від зібраних коштів. Усі статті витрат ви можете також побачити у наших звітах.

Звітність за 2019

У серпні поїхали додому 56 хвостиків. З них троє наших підопічних: кошенята Черепашка, Оливка та Джоннік.

За серпень завдяки нашому Центру стерилізації було стерилізовано 105 кішок та 6 собак.

У серпні ми почали плідне співробітництво із компанією Royal Canine, а також із компанією Розетка. Сподіваємося, що разом ми зробимо багато корисних і добрих справ у майбутньому!

Також цього місяця ми провели майстер-клас для наших фотографів-волонтерів. Пройшлися по теорії, обмінялися досвідом та корисними лайфхаками, а також мали практичну частину - зйомку собані.

Нашому підопічному Пану Плюшкину зробили першу із двох операцій: задні лапки йому вже "відремонтували", на черзі - передня.

Цього місяця взяли під опіку Фонду рекордну кількість тварин - 16 хвостиків! Кожний має свою історію.

Одноокий котик Марік. Втратив око під час бійки з іншими котами на вулиці. За час, проведений з нами став розкішним, доброзичливим Котом.

Кошеня Федір трохи подер носик, коли ловці допомагали йому вибратися із підвали, де його знайшли під час відлову кішок - самотнього. Зараз залюбки гоцає та сидить на ручках.

Фантазія та Маргаритка - дві вуличні кішечки, які приїхали на стерилізацію і просто вразили своєю ласкавістю і муркотінням. Було прийнято рішення не випускати їх на вулицю, а підселити до наших підопічних Нормана та Димка, які дуже потребували компанії та соціалізації. Норман і Маргаритка настільки здружилися, що тепер прилаштовуються виключно в один дім!

Кошенята Ананас, Іо, Бараболька, Київ та Карл - були знайдені на вулиці волонтеркою - самі одні, у картонній коробці. Коробочку кошенят було передано під нашу опіку. Зараз вони на штучному вигодовуванні під наглядом лікарів.

Кішка-мама та п'ятеро малесеньких кошенят були знайдені на дитячому майданчику під час відлову кішок. Волонтери та ловці передали їх під нашу опіку. Сім'я живе у власному боксику під постійним вет наглядом.

Люк та Лея - парочка не-розлий-вода кошенят, яких засновниця Фонду врятувала з люку під час походу на пошту. Наразі вони отримують необхідне лікування та наше піклування.