Про мене

Білий ніс – це найхаризматичніше цуценя, тому з нього почали прилаштування, він дуже кмітливий, вміє мімічно показувати емоції, як людина, із тих хто спостерігає і планує (наприклад, як вибратись з-за паркану чи як дістатись шматочка їжі, яку ще ніхто не помітив). Від активний та грайливий, та знає міру, коли є миска з їжею одна на всіх, він не лізе туди лапами одразу і не розпихує інших, грає спокійно (без особливого драйву), зовсім не агресивний.

Товаришую з собаками
Люблю дітей

Як взяти?

  1. Співбесіда з куратором тварини
  2. Особисте знайомство
    • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

      В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

  3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
    • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

      Орієнтовний список для котів: сітки антикіт(!) на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

      Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

      Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

  4. Підписати договір
  5. Транспортування в новий дім
    • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

      Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

      В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

  6. Випробовувальний період
    • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

      Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

      Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

      Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

  7. Зв’язок з куратором
    • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди. Куратор або уповноважений представник фонду може навідувати тварину вдома.

Білий Ніс

Місто:Київ

Вік:2 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Вакцинований, Оброблений Від Паразитів.

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: