
Про мене
Раніше Тім жив на вулиці, йому здавалось, що так і має бути. Він мужньо витримував всі випробування на своєму шляху: і біль в лапі, і нестачу їжі. Одного вечора він сидів біля входу в під'їзд і зализував велику рану на лопатці. Шкури зовсім не було, він лизав свої м'язи. День видався незвичним. Двоє з переноскою принесли дуже смачні консерви. Раніше Тім таких не куштував. Поки він роздумував чи варто брати їжу у незнайомих людей, жінка, яка його підгодовувала, розповідала, що він вже близько року мучиться з лапкою. Того дня життя Тіма почало змінюватись. Він вперше катався на машині, познайомився з ветеринаром, дізнався, що бувають уколи, анестезія, шви, а ще солодкий соус, що називають антибіотиком. Ще перебуваючи під дією анестезії, похитуючись Тім вперше сходив в лоток чим викликав чималий захват. Спершу жив на балконі. Спочатку був переляканий та шипів щоразу, коли відчинялись двері. За тиждень звик до людей, перестав шипіти і почав муркотіти, а ще питав, чому його не пускають всередину, навіть декілька разів здійснив втечу з метою розвідки. Приблизно місяць він прожив на балконі: лежав в теплій лежанці, дивився в вікно, грівся перед обігрівачем, сумлінно приймав всі ліки, що йому давали, з цікавістю спостерігав за білою кішечкою Білочкою, яка бігала на кухні, їв та набирався сил. Коли лапка зовсім загоїлась, настав час здавати аналізи. Виявилось, що котам не бути друзями: у Тіма ВІК, а Білочка — носій коронавірусу. Було вирішено, що Білочка поїде гостювати до свого сина, а Тім вчитиметься жити в квартирі. Тепер Тім освоївся і шукає сім’ю, де він буде єдиним улюбленцем, а Білочка мріє повернутись додому.
Як взяти?
- Співбесіда з куратором тварини
- Особисте знайомство
Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.
В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.
- Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.
Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.
Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).
Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.
- Підписати договір
- Транспортування в новий дім
Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.
Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.
В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.
- Випробовувальний період
Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.
Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!
Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.
Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.
- Зв’язок з куратором
Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди. Куратор або уповноважений представник фонду може навідувати тварину вдома.
Тім

Місто:Київ
Вік:6 роки
Розмір:Золота Середина
Здоров’я:
Прочитай Правила Адопції
Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:
Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: