Про мене

Що таке «дольче віта»? Дорогі авто, брендовий одяг та позолочений унітаз? Пфф! Справжня «дольче віта» — це коли вдома є Карамель! Карамель — це ще та солоденька штучка! Але, як відомо, солодощі — досить калорійні, тож доведеться побільше рухатися! Як щодо майданчиків для собак? Карамель їх обожнює! Приємними бонусами до цієї цукерочки йдуть: повна адаптація до життя у місті (звичайно, з вигулом на повідку), знання базових команд, охоронні здібності та абсолютна неконфліктність (з іншими тваринами чи дітьми). А от чоловікам, правда, доведеться пошукати ключик до серця Карамельки. Зробіть крок назустріч життю «у шоко...», ой, «у карамелі»! Телефонуйте!

Товаришую з собаками
Товаришую з котами
Люблю дітей

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Карамель

Місто:Київ

Вік:6 роки, 8 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Вакцинована, Оброблена Від Паразитів, Стерилізована.

В двох словах:Солодка штучка

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Притулок для тварин Gaia

067 656 84 33

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: