Про мене

“У мене дуже велике коло спілкування. Маю 212 друзів на MySpace”, - говорив Шелдон Купер із Теорії великого вибуху. “У мене велике велике коло прихильників. Цей пост залайкає безліч людей”, - впевнений наш красень Шелдон. Ми теж у цьому впевнені! Але не так важливо, скільки тисяч лайків та репостів 😎😛 збере Шелдон. Головне, щоб його знайшов той, кому Шелдон віддасть свою любов. Та годі сентиментів. Переходимо до аргументів. Шелдон - то м’якість і доброта. Береш його на руки і на душі світліє. Шелдон - то друг котів. Товаришує і з малявками, і з “дідами”. Шелдон - то голос. І вас уважно вислухає, і пораду намуркоче. Ви тільки візьміть на руки і перевірте. То перевірите?

Товаришую з котами
Люблю дітей

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди. Куратор або уповноважений представник фонду може навідувати тварину вдома.

Шелдон

Місто:Київ

Вік:8 міс.

Розмір:Міні

Здоров’я:Вакцинований, Оброблений Від Паразитів. Малюк пройшов повний курс лікування, зараз він здоровий. Були у офтальмолога, котик бачить. Вільно орієнтується в просторі: бігає, грає, стрибає. Якщо ви хочете взяти Шелдона другим котиком, рекомендуємо провести діагностику на вік/лейкоз/коронавірус.

В двох словах:Плюшеве створіння, яке випромінює тепло і затишок

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: