Про мене

Зізнавайтесь, вже почали готуватись до літа? Вже самий час! Але як за три місяці зігнати наїдене новорічне олів‘є? Контекстна реклама каже: «Щоб схуднути на 10 кг за день, треба всього лише...» Реклама рекламою, але найшвидший спосіб — познайомитись з Елліотом! В тренера Елліота енергія просто не знає меж, тож невпинні прогулянки та активні ігри вам забезпечено! А для того, щоб зайві кілограми ніколи не повернулися, треба гарненько чухати Елліоту пузико щовечора. Цей секретний прийом ретельно приховується, але ми для вас дізналися! Елліот може кульгати через застарілу травму, але це його не зупиняє. Ладнає з котиками, привчається до вигулу на повідку, виросте середнім. «Рух — це життя», але ж краще жити з Елліотом, чи не так?

Товаришую з котами

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Елліот

Місто:Київська область

Вік:1 рік

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Вакцинований, Чіпований

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Тереза

098 177 84 34

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: