Про мене

Чому саме Мішка? А це скорочено від посМішка! Так, цей лагідний, чорно-шоколадний курдуплик змусить тебе посміхатися нон-стоп! Мішка – доброзичливий веселун, але при цьому вже проявляє вольовий і мужній характер. В своєму юному віці здатен стримувати туалетні пориви – проситься на вуличку! Мішаня не боїться гучних звуків, прагне всюди слідувати за господарем і допомагати по господарству. От тільки мистецтво прогулянок на повідку ще не опанував, але дуже старається! З іншими собачками та котиками, а також з дітками не мав нагоди познайомитись близько. Але з огляду на його кльовий характер, є підозра, що легко знайде спільну мову з усіма! До щастя залишилось зовсім трішки – один дзвінок і у твоїх обіймах Мішка!

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Мішка

Місто:Київська обл., село Білогородка

Вік:3 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Оброблений Від Паразитів

В двох словах:Один дзвінок і у твоїх обіймах посМішка!

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Нінель

093 324 53 60

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: