Про мене

Кажуть, 3 - це магічне число. От і ви сьогодні є свідками магії ❤️ Тор, Фрея та Аврора - справжні чудеса, поціловані сонечком та вирощені матінкою природою. Маленькі "вуглики" вміють причарувати одним тільки поглядом, і так що більше вам не захочеться дивитися ні в які інші очі. Малечу з перших днів оберігає янгол-охоронець: після того, як їх забрали у матусі та залишили на дорозі, саме він вказав одній найдобрішій у світі людині шлях до них. Тор - справжній сонько, цінує спокій та змалку проявляє сміливість. Не кожен може терпіти уколи, а от Тор не просто вміє, а й практикує! Про Фрею співав Монатік. Тільки не світ кружляє навколо неї, а вона навколо всього, що бачить: соска, мисочка з їжею або інші цуценята. Найбільше любить: гратися, гратися та, не повірите, гратися! Аврора - мамина доця. Хоч і не відстає в іграх від сестрички, проте більше надає перевагу посидіти на ручках та погрітися об свою людину. А ще мала вміє посміхатися! Тільки покаже це вже вам особисто. Кажуть, 3 цуценяти – це магічні цуценяти. Перевірте 😉 Фотограф Elena Boykova Lloreleya

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Тор, Фрея та Аврора

Місто:Київ

Вік:4 міс.

Розмір:Міні

Здоров’я:Здорова. поки що не оброблені через свою малечість, але вже розуміють, що мають бути обов'язково стерелізовані та вакциновані. У хвостика-Тора можливо буде ,ільмо на оці, зараз малого від цього лікують.

В двох словах:Три магічних хвостика

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: