Про мене

Знаєте, це коли песик настільки лапушка, що навіть люди, байдужі до тварин, не можуть себе втримати і розпливаються у посмішці. Так ось, це Єгор. І він робить посмішку всім, хто його бачить. Єгор обожнює лизькати людей, собак, підлогу. Капці, до речі, поважає і у побуті нічого не псує. Але зробить радісний "лизь" кожному, кого зустріне! Любить погомоніти, видає різноманітні звуки чи то котиків, чи то пташечок. Лагідний, розумний, всьому швидко вчиться. Неймовірно дружній до всіх. Настільки, що у тимчасовому домі розтопив серця двох дорослих і грізних собак, які тепер дозволяють Єгору вилазити їм на голову. А ще, може це і дуже банально звучить, але песик щодня стає ще трішки красивішим. І дуже хочеться, щоб весь цей кайф не пропускала його людина. Тож кому лагідний "лизь" від Єгорки? Фотограф: Ellina Balioz

Товаришую з собаками
Люблю дітей

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Єгор

Місто:Київ

Вік:5 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Вакцинований, Оброблений Від Паразитів

В двох словах:Це Єгор. І він просто ааааафігєнський!

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: