Про мене

Історія цих Пупсів досить тяжка, малим довелося пережити немало неприємних хвилин. Тепер у них все добре, вони потроху оговтуються і чекають на щастя! Бо вже час цим пухнастим курдупликам ставати домашніми. Аби люблячі долоньки занурювалися у хутерце, цьомали вологого носика, і щасливо зітхали, бо Пупсятки поруч. Котики дорослі і потребують власних подушок та всесвітнього обожнювання. Лише поруч зі своєю людиною Пупсятки знову стануть королями, бо зараз у них все ще паніка, адже попереду лише притулок. Ці пухкі щічки, м'якеньки лапки, та кругленькі очка повинні вже зараз бути вдома! До інших тваринок та дітей дуже привітні, лоток на відмінно обидва! У 12-річного трохи зайвої ваги, решта все добре. У 8-річного сечокам'яна хвороба, потрібен лікувальний корм, та слідкувати за його аналізами. Зі всім цим котики живуть довго та щасливо!

Товаришую з котами
Люблю дітей

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Пупсикі

Місто:Київ

Вік:12 роки, 3 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Вакцинований, Стерилізований

В двох словах:У кого з дитинства незакритий гештальт по Пупсикам?

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: