Про мене

Давайте ж запитаємо у Басіка, як йому вдалося схуднути на 5 кг і далі готувати своє тіло до літа (яке вже настало). Басік інсайдерських таємниць не тримає, тож ось рецепт: побільше прогулянок (хоча б по 30 хв!), позитиву та поменше смаколиків. Ще можна пританцьовувати та «підспівувати», коли виходиш на вулицю та бачиш когось кльового. Так-так, гарної собаки повинно бути багато, але коли ти Ковбасік, за м‘ячиками бігати дуже складно... Басік достатньо байдужий до інших тварин, зате для людей — найкращий друг! А ще чудово ладнає з вигулом на повідку. Ну що, готові до ЗОЖу разом з Басіком? Готові не вестись на його зворушливий погляд і не давати йому багато смаколиків? Іноді потрібно буде давати Басіку пігулочки для суглобів та тримати на дієті. Тоді мерщій телефонуйте! Сфотографувала Ellina Balioz

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Басік

Місто:Київ

Вік:6 роки, 4 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Вакцинований, Оброблений Від Паразитів

В двох словах:«Джаст ду іт», або як з Ковбасіка перетворитися на Басіка.

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: