Про мене

У кожного бувають такі дні, коли все, що потрібно – це заритись носом у пухнасту шубку кота. Льова готовий вам допомогти в цьому питанні. Контактний, ніжний, полюбляє знаходитись у товаристві людини. Він не бачить очима, та це не заважає йому відчувати вас серцем. Прекрасно орієнтується в приміщенні завдяки запахам та ніяк не відчуває своєї інакшості. Льова – кіт-компаньйон, який грітиме дощовими ранками вам ліжко, допомагатиме готувати вечерю на кухні та чекатиме вас з роботи, щоб промуркотіти, що ви найкраща людина у Світі. Має бути єдиною квіточкою в родині, зважаючи на особливості із зором. Лоточок поважає та використовує за призначенням. Якщо ви хочете, щоб у вашому житті було більше тепла і позитиву, телефонуйте куратору Льови. В житті все має бути кльово, муркоче наш красунчик Льова.

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди.

Льова

Місто:Київ

Вік:2 роки, 8 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Вакцинований, Оброблений Від Паразитів, Стерилізований

В двох словах:Вам реально потрібен цей кіт - ми не жартуємо!

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Тереза

098 177 84 34

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: