Про мене

Ох, той джаз-бенд змусить всіх стояти на голові, муркотіти підспівуючи учасникам, та нестримно рухатися під їхній шалений біт! Солює дівчинка, на беках та музичних інструментах – юнаки. Постійна база для репетицій – київська клініка. Як почалася їх кар'єра? О, то дуже «весела» історія, когось «забули» забрати після репетиції, когось привели тихенько, сподіваючись, що ті самостійно стануть зірками та пішли собі жити далі. За той час, що кото-банда готується до випуску альбому, деякі від зусиль втратили зуби, чи око. Та це не заважає їм круто виступати та бути улюбленцями всіх, хто їх бачив. На фото ви можете побачити 5 хлопців, а от солістку ми не покажемо, бо дуже відома особа. Як тільки її колеги по гурту знайдуть собі постійні майданчики для виступів, ви зможете з нею познайомитися. Або (тіки нікому не кажіть!) познайомимо із нею таємно! Вік у банди від 8 місяців до 5 рочків Всі були у стиліста, всіх причепурили, зайве прибрали, етикету навчили! P.S. Найпишніший Руданчик вже гастролює вдома!!!

Товаришую з котами

Як взяти?

 1. Співбесіда з куратором тварини
 2. Особисте знайомство
  • Знайомитесь родиною з твариною та куратором. Це допоможе точніше зрозуміти чи підійде вам хвостиком по темпераменту.

   В деяких випадках рекомендовано познайомитись ближче з твариною, наприклад, приїхати кілька разів. Оскільки зміна обстановки - стрес, хвостику буде легше звикнути до нових умов, а вам - спокійніше.

 3. Підготувати дім до появи нового члена сім’ї
  • Куратор надасть всю необхідну інформацію щодо потреб тварини і все це потрібно підготувати до появи хвостика у вашому домі.

   Орієнтовний список для котів: сітки на вікнах, харчування, тоалет і наповнювач, переноска для транспортування, мисочки для їжі та води, дряпка, іграшки та лежак.

   Орієнтовний список для собак: амуніція (ошийник/шлея, повідок), харчування, мисочки для їжі та води, місце(лежак).

   Підготувати житло до появи хвостика: прибрати всі електропроводи, що можуть бути в зоні доступу цікавих лапок; всі цінні речі, які можна перекинути/розбити/погризти заховати.

 4. Підписати договір
 5. Транспортування в новий дім
  • Транспортуйте тварину в новий дім на автомобілі - як правило, підопічні тварини не звикли до громадського транспорту і поїздка у маршрутці чи метро може закінчитись плачевно.

   Якщо у вас немає автомобіля і немає можливості попросити про допомогу у друзів чи знайомих, викличте таксі або домовтесь з куратором про автодопомогу.

   В деяких випадках, куратор буде супроводжувати підопічного в нову домівку.

 6. Випробовувальний період
  • Після того як ви забрали тварину додому, на протязі 2 тижнів ви дізнаєтесь один одного та налагоджуєте побут.

   Якщо у вас виникають питання або складнощі з вихованням тварини, не затягуйте - одразу ж зверніться за порадою до куратора!

   Якщо ви розумієте що не розрахували сили - поверніть тварину куратору на протязі 2 тижнів.

   Безстрокове правило: якщо по якійсь причині ви не можете більше дбати про тварину - не передавайте її третім особам, а поверніть куратору.

 7. Зв’язок з куратором
  • Домовтесь про зручний спосіб зв’язку - Facebook, Viber, Instagram та підтримуйте комунікацію з куратором. Куратор пам’ятає та переживає за кожного свого випускника; фото, відео, новини про життя хвостика в новому домі - найкраща подяка! Також куратор - це перша людина, яка прийде на допомогу якщо у вас виникнуть якісь питання чи негаразди. Куратор або уповноважений представник фонду може навідувати тварину вдома.

Кото-банда

Місто:Київ

Вік:5 роки, 11 міс.

Розмір:Золота Середина

Здоров’я:Здоровий, Вакцинований, Оброблений Від Паразитів, Стерилізований.

В двох словах:Столиця, зустрічай її – кото-банду!

Прочитай Правила Адопції

Щоб подарувати сім’ю зв’яжись з куратором:

Поділись цією сторінкою - допоможи швидше потрапити додому: