Про нас

Ми віримо, що гуманність та відповідальне, свідоме й доброзичливе ставлення до навколишнього середовища – ознаки сучасного прогресивного суспільства.

Adopt Don’t Stop почав свою роботу як волонтерська ініціатива 3 роки тому. За цей час ми розширили свою діяльність від локального порятунку тварин до комплексної програми розв'язання проблеми безхатніх тварин. Наразі ми проводимо свою діяльність у Києві. Та будемо щасливі консультувати колег з інших міст та селищ України.

Навесні 2019 ми відкрили перший в Україні Центр стерилізації вуличних тварин і зареєстрували благодійний фонд.

Ми активно діємо одразу за декількома напрямами:

Програма стерилізації безпритульних тварин

для контролю популяції та запобіганню появи нових тварин на вулицях.

Лікування та опіка

порятунок важкохворих тварин і подальше прилаштування в сім’ї.

Просвітництво

для формування відповідального і доброзичливого ставлення до тварин

Місія

Гуманність і відповідальне ставлення до навколишнього середовища – це ті моральні принципи, до яких повинне прийти наше суспільство.

Щоб окрім Закону, ці норми стали обов'язковим зразком поведінки, а невиконання їх – викликало опір у кожної людини. І, як результат, питання гуманного ставлення до тварин набуло суспільної значущості.

Якщо ми дозволяємо безвідповідальності та жорстокості відбуватися у нас на очах – ми нівелюємо цінність життя. Ми даємо згоду на те, що подібна поведінка – норма. Наслідки такої безвідповідальності ми бачимо в усіх сферах нашого життя. І люди похилого віку, яких покинули напризволяще власні діти; і домашні улюбленці, викинуті на узбіччя магістралі – мають один корінь проблеми.

Наша місія – допомогти українському суспільству розв'язувати проблему бездомних тварин, керуючись принципами доброзичливості, гуманності та етичності.

Цілі

Наша мета – підвищити рівень гуманного та етичного ставлення до тварин.

Ми працюємо задля того, щоб люди, на основі отриманих знань, освітніх матеріалів та завдяки роботі нашого фонду стали більш свідомо і відповідально ставитися до тварин.

В результаті, господарі будуть дбайливо відноситися до своїх улюбленців, стерилізувати їх, займатися їхнім вихованням, забезпечувати необхідні фізичні та інтелектуальні навантаження.

Ніхто не викине домашню тварину на вулицю та не образить. Ми знаємо, що колись жорстока та безвідповідальна поведінка не буде вважатися нормою і викликатиме неймовірний суспільний осуд.

Обов’язково має підвищитися соціальна відповідальність стосовно вуличних тварин. Адже вони не з'явилися "нізвідки". Хтось із наших пращурів, сусідів, родичів колись вигнав свого котика чи собачку на вулицю, де вони почали безконтрольно розмножуватися. Саме тому і відповідальність за це явище – безхатні вуличні тварини – має бути спільною. І обов'язково буде!

Методи

  1. Гуманний контроль популяції безпритульних тварин
    • Масова стерилізація, вакцинація і чіпування бездомних тварин.

      Для цього у 2017 році, в межах проекту, ми почали реалізовувати Програму стерилізації вуличних тварин. За 1 рік роботи Програми в Києві нашими силами було стерилізовано 446 бездомних тваринок. У березні 2019 ми відкрили перший в Україні Центр стерилізації вуличних котів та собак. І з початком роботи Центру ми плануємо, як мінімум, стерилізувати щороку 1000 вуличних тварин!

      Окрім самої операції кожну тварину у нашому Центрі вакцинують, чіпують, надають все необхідне, поки вона перебуває на стаціонарі під наглядом лікарів.

      Навесні 2019 стартувала пілотна Програма стерилізації Умовно домашніх тварин. Ця Програма дозволить створити передумови для того, щоб всіх тварин, яких прилаштовують з притулків / від волонтерів віддавали вже стерилізованими.

      Ми віримо, що з часом стерилізація домашніх тварин стане обов'язковою нормою, закріпленою у законі. І більше ніхто не буде виносити на смітник новонароджених кошенят та цуценят, бо домашня тварина народила "для здоров'я". Колись в нашому суспільстві не буде жодної людини, яка повірить міфу, ніби домашні хвостики мають хоча б раз у житті народити.

      Окрім стерилізації, ми проводимо ґрунтовну просвітницьку роботу: інформуємо господарів про необхідність стерилізації їх чотирилапиків, розвінчуємо міфи, попереджаємо про ризики та розповідаємо про користь стерилізації для здоров'я тварини.

  2. Лікування тяжкохворих тварин, опіка
    • Ми цінуємо кожне життя, тому робимо все можливе, якщо є шанс врятувати тварину.

      Під нашою опікою знаходяться тварини, які потрапили до нас покаліченими або тяжкохворими – вимагали тривалого лікування та реабілітації. Ми не боїмося труднощів, і якщо лікарі дають шанс – ми хапаємося за нього!

      Після лікування, коли тваринка здорова і готова їхати додому, ми знаходимо хвостику нову чудову сім'ю.

  3. Адопція
    • Наша сторінка на Facebook Adopt Don't Stop є потужною піар-платформою, завдяки якій тваринки стають домашніми улюбленцями. Усі наші підопічні прилаштовуються саме завдяки роботі наших медійних майданчиків.

      Крім того, ми надаємо допомогу в піарі тварин волонтерам, небайдужим людям, які не побоялися забрали з вулиці кота або собаку.

      З нами працює команда однодумців-волонтерів: неймовірні фотографи, талановиті копірайтери. Завдяки їм ми маємо теплі та душевні пости про тварин.

      Щомісяця нам вдається знайти чудову домівку для 30-60 хвостиків.

      Життя кожної тварини, яка замість вулиці отримала тепло і любов, змінилося назавжди. Як і життя людини, яка не просто взяла собі кицю або собаню, але і зробила свій важливий внесок у розв'язання проблеми безпритульних тварин в Україні. Неймовірно поважаємо і дякуємо таким людям!

  4. Просвітництво
    • Без розуміння того, що тварини, як і люди, відчувають радість, смуток, любов, страх, біль, вміють дуркувати та обманювати, щиро радіти й відчувати невимовну тугу, ми не зможемо змінити ставлення людей до тварин. Саме тому ми в цікавій формі знайомимо людей з інформацією про світ тварин і пропагуємо гуманне ставлення до навколишнього середовища.

      Які вони, ці живі істоти, як нам краще з ними порозумітися, і, що найважливіше, як ми проявляємо себе в цій взаємодії з тваринами? Наскільки більш людяними ми стаємо, коли починаємо краще розуміти світ природи. Освітня та інформаційна задача – невіддільна частина щоденної роботи нашого фонду.

Як долучитися?

Чим більше людей приєднається до руху гуманності, тим швидше реалізується наша місія. Ми відкриті до співпраці, нових ідей і дружби з чудовими людьми та соціально відповідальним бізнесом.

Як ви можете стати частиною руху за гуманне і відповідальне ставлення до тварин:

  • Приєднуйтесь до нашої діяльності як профільний фахівець, консультант або волонтер (у сфері піару, реклами, івентів, ветеринарії та ін). Приєднатись!
  • Почніть позитивні зміни зі свого будинку / вулиці чи мікрорайону. Стерилізуйте місцевих вуличних тварин – запишіть їх у нашу програму стерилізації. Обговоріть з сусідами варіанти мирного співіснування з тваринами. Обладнайте для вуличного хвостика у дворі безпечне місце для життя – це дійсно не так складно, як може здатися спочатку. Записати безхатню тварину на програму стерилізації.
  • Підтримайте проект фінансово - зробіть разову пожертву або оформіть регулярний платіж. Підтримати!
  • Станьте спонсором напрямку роботи або конкретного нашого проекту. Детальніше про пропозиції для партнерів
  • Візьміть тварину додому або під тимчасову опіку. Умови для патронатних сімей.
  • Розкажіть друзям, знайомим, колегам про важливість гуманного ставлення до тварин, як необхідного елементу розвитку здорового суспільства.

Ви готові робити цей світ кращим?

Пишіть нам! Допомагати – просто.

І разом ми точно зможемо більше!