Центр стерилізації вуличних тварин

У 2017 році ми запустили пілотну Програму стерилізації безхатніх тварин. Протягом 2018 року завдяки Програмі Adopt Don't Stop стерилізовано 446 вуличних тваринок!

Цього року ми вже бачимо реальні результати ефективної роботи Програми. У тих мікрорайонах, де було стерилізовано більшість вуличних тварин, практично не з’явилося нових малюків. Волонтерам не треба було їх рятувати, лікувати та прилаштовувати у сім’ї.

Ці результати надихнули нас навесні 2019 року відкрити перший в Україні Центр стерилізації вуличних тварин. Тепер щомісяця ми приймаємо на стерилізацію близько 100 тварин!

Окрім власне стерилізації, кожну тварину, яка перебуває у нашому Центрі, вакцинують, чіпують, надають все необхідне, поки вона перебуває на стаціонарі під наглядом лікарів. Стерилізацію проводить головний лікар, використовують внутрішньошкірний шов / саморозсмоктувальні шви.

Ознайомитися із правилами Центру стерилізації можна тут

Стерилізація вуличних тварин є безкоштовною. Робота Центру фінансується лише завдяки благодійним внескам і потребує постійної фінансової підтримки. У середньому, один місяць роботи Центру стерилізації потребує 90-100 тис. грн. Ви можете оформити щомісячний платіж на зручну для вас суму або здійснити разовий переказ тут

Також ми розпочали пілотну Програму стерилізації Умовно домашніх тварин. Ця програма дозволить створити передумови для того, щоб всіх тварин, які знаходяться у притулках / на домашніх перетримках у волонтерів, прилаштовували у сім'ї вже стерилізованими. Дізнатися про Програму більше тут

Записати вуличну чи умовно домашню тваринку на стерилізацію – через повідомлення на нашій сторінці у Фейсбук