Як стати партнером?

Вітаємо ваше бажання підтримати роботу благодійного фонду Adopt Don't Stop та стати нашим партнером!

Немає значення, чим саме займається ваш бізнес. Якщо він етичний та соціально відповідальний – ми знайдемо варіант співробітництва, яким будуть задоволені всі.

Не треба бути альтруїстами, щоб робити добро.

Як не дивно, добрі справи здатні не тільки покращувати репутацію бізнесу, але й підвищувати продажі товарів чи послуг.

Адже згідно з опитуваннями соціальної думки та нашими власними спостереженнями: серед двох ідентичних товарів чи послуг люди скоріше оберуть ті, що підтримують соціальні проекти. Навіть якщо ціна такої продукції буде трохи вищою, ніж у конкурентів.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Adopt Don't Stop є Центр стерилізації вуличних тварин. Щомісяця ми приймаємо близько 100 тварин. На забезпечення стерилізації, післяопераційного догляду та годування у середньому витрачається 90-100 тис. грн на місяць.

Якщо ваш бізнес пов’язаний із зоотоварами та ветеринарією, ви можете:

 1. Подарувати підопічним фонду та тваринам з Центру стерилізації корм.
  • Щомісяця ми закуповуємо 20 кг корму для котів та 20 кг – для собак. Допомога кормом знизить навантаження на фонд та дозволить більше коштів витратити на порятунок та стерилізацію тварин. Навіть знижка у придбанні корму – буде вашою значною допомогою фонду.

 2. Допомогти закупівлею вакцин, засобів для оброблення від паразитів, допомогти у придбанні чіпів, пелюшок, іграшок, котячих будиночків, дряпок та лежанок.
 3. Запропонувати безкоштовні медичні послуги для наших підопічних та тварин із Центру стерилізації.

Якщо ваш бізнес з іншої сфери, ви можете:

 • Стати опікуном однієї з наших підопічних тварин. Ваша компанія зможе забезпечувати її кормом та всім необхідним, сплачувати її перебування на перетримці. А коли тварина знайде свій дім – ми гарантуємо вам безліч позитивних емоцій, чудовий соціальний кейс та підтверджене звання соціально відповідального бізнесу.
 • Стати офіційним спонсором нашого благодійного фонду або окремих його напрямків. Ви можете підтримати роботу Центру стерилізації вуличних тварин фінансово та закупити необхідні розхідні матеріали.
 • Підтримайте проект фінансово - зробіть разову пожертву або оформіть регулярний платіж. Підтримати!
 • Оплатити у Facebook рекламу тварин, які чекають на свою родину. Завдяки просуванню постів у соцмережі, до 50 тис. людей можуть дізнатися про тваринку. Це значно підвищить її шанси стати домашньою.
 • Передати для проведення благодійного аукціону ваш товар. 100% коштів від аукціону йде на потреби котиків та собаньок.
 • Провести у своєму закладі акцію зі збору коштів / ярмарок або цілий благодійний день. І зібрані гроші передати на потреби фонду.
 • Запросити нас провести Добру лекцію у вашому офісі / організації. Таким чином більше людей дізнаються про проблему вуличних тварин в Україні, турботливе та гуманне ставлення до тварин та природи. Тему обговорюємо окремо, враховуємо всі ваші побажання та специфіку, а також очікування аудиторії.
 • Запросити нас як спікерів, спеціалістів на фестиваль або подію, яку ви організовуєте.
 • Придумати разом з нами акцію для спільної реклами вашого товару та наших підопічних тваринок. Це може бути тематична фотосесія, відеозапис, формат розповіді.

Як ми розкажемо про вашу допомогу?

Ми радо приймаємо пропозиції від соціально відповідального бізнесу. Вважаємо подібне співробітництво надзвичайно важливим для розвитку нашого суспільства.

Вашу підтримку роботи фонду ми з радістю висвітлимо:

Наші дизайнери розроблять постери із душевною подякою вам та вашій компанії. Ці постери прикрасять стіни нашого Центру.

А наші підписники та всі відвідувачі Центру дізнаються про неймовірно чудову справу, яку ви зробили!

Бажаєте стати спонсором благодійного фонду Adopt Don't Stop? Пишіть нам

Наші парнери